دی ۱۰۱۳۹۲
 

    در ابتدا ابوالفضل دهقانی سرگروه حلقه های صالحین خطاب به نوجوانان وجوانان درخصوص اهمیت دادن به درس مطالبی بیان نمود وگفت: شما با تلاش وکوشش جهت کسب علم و دانش، همراه با عمل صالح می توانید کشور را ازهرگونه آسیبی نجات دهید و سعی نمایید هیچ زمانی فاصله بین شما ومسجد ایجا نشود.

سپس در رابطه با فتنه سال۸۸ مطالبی بیان نمود وگفت: حضور مردم و پشتیبانی از ولایت فقیه باعث شد که دشمنان خارجی و داخلی نتوانند آسیبی به انقلاب برسانند وبا همین حضورتوطئه آنان نقش بر آب شد.

درپایان جلسه با دعا برای تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) و سلامتی رهبر معظم انقلاب پایان یافت.

20131227_175547 Continue reading »

آذر ۱۵۱۳۹۲
 

      آقای ابوالفضل دهقانی سرگروه حلقه های صالحین با ذکر و یاد و نام خدا در رابطه با مبانی حیات طیبه از نظر امام صادق(ع)نکاتی بیان نمودند که امام صادق(ع) فرمودند: «زندگی ام را روی چهار پایه نهاده ام، پایه اول _ عامل بودن به وظایف؛ پایه دوم _ ادراک محضر حق؛ پایه سوم _ مطمئن بودن از روزی خود و پایه چهارم _ آماده بودن برای مرگ.»

     سپس دررابطه با شهید مدرس و برخورد او با رضاخان ومبارزات وی مطالبی بیان کرد وبعد در خصوص شهید طهرانی مقدم معروف به پدر موشکی ایران جملاتی گفت و اظهار داشت که یک بسیجی کاملا مطیع رهبری باعث آرامش لبنان و وحشت اسرائیل شد.

     در پایان در رابطه با وظیفه شناسی و اهمیت آن از کلام امام صادق(ع) بیان نمود و اظهار داشت اگر همه مردم و مسئولین به وظایف خود عمل می کردند(همچون شهید طهرانی مقدم) مشکلی متوجه کشور نمی شد.جلسه با دعا برای سلامتی رهبر معظم انقلاب خاتمه یافت.

IMG_0197

Continue reading »

آذر ۱۰۱۳۹۲
 

در ابتدا سرگروه، ابوالفضل دهقانی به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) مطالبی بیان نمود وی امام سجاد(ع) را نمونه کامل معنویت دانست وبا اشاره به اهمیتی که امام برای نماز قائل بود به نوجوانان سفارش کرد که امام سجاد(ع) را به عنوان الگوی خود قرار دهند و نماز را محترم بشمارند.

    سپس در رابطه با ۸ آذر وپیام امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی مطالبی بیان کرد و گفت که همه مردم باید روحیه بسیجی داشته باشند و زمانیکه ملت ایران دارای تفکر بسیجی باشد، دشمنان چشم طمع به این کشور ندارند وبا وجود بسیج بود که تمام توطئه های دشمنان داخلی و خارجی تاکنون خنثی شده است. در پایان ، جلسه با دعا برای تعجیل در فرج آقا امام زمان و سلامتی رهبر معظم انقلاب خاتمه یافت.

20131220_183453

Continue reading »