آبان ۰۱۱۳۹۳
 

جلسه حلقه های صالحین شهید یحیی زاده وشهید غلامرضا دهقانی بعد از نماز مغرب و عشاء، جمعه شب مورخ ۹۳/۷/۲۵ با حضورحجت الاسلام اخلاقی درمسجدجامع قلعه فیروزآباد تشکیل شد:

جلسه این هفته به صورت جدیدی شروع و ادامه یافت.

در ابتدا حجت الاسلام اخلاقی با طرح ۲ سوال ، از اعضا خواست که نظرات خود را در مورد آن بیان کنند.

  • چرا رانندگی بانوان در شهر میبد نسبت به شهرهای دیگر بیشتر است و علت چیست؟
  • نظر شما درباره اشتغال بانوان چیست؟

 

در جواب به این سوالات مطرح شده هرکدام از اعضا نکاتی را بیان نمودند و آقای اخلاقی از نظرات بیان شده نکته برداری کردند و قرار شد در جلسه بعدی موضوع جمع بندی شود.

درپایان جلسه با دعا برای فرج آقا امام زمان (عج) و سلامتی رهبر معظم انقلاب اسلامی خاتمه یافت.

20141017_1815481

 

مهر ۳۰۱۳۹۳
 

جلسه حلقه های صالحین این هفته جمعه شب مورخ ۹۳/۷/۱۸ بعد از نماز مغرب و عشاء، در مسجد جامع قلعه فیروزآباد تشکیل شد:
در ابتدا آقای ابوالفضل دهقانی به عنوان سرگروه حلقه های صالحین با توجه به نزدیکی مهمترین عید مسلمانان –عید غدیر خم- نکاتی در رابطه با این عید مهم و رسالت پیامبر بیان نمود و گفت: آنچه باعث شد برخی از این امر مهم منحرف شوند ، ریاست طلبی و حسادت بعضی از خواص بوده است که متاسفانه خلافت بلا فصل حضرت علی (ع) را قبول نداشتند.
وی بیان نمود که همه باید سعی کنیم از رهبر بزرگوارمان پیروی کنیم تا جامعه اسلامی ما دچار هیچگونه انحرافی نشود و هر گونه انحرافی در تاریخ می بینیم به این علت است که از رهبری امت پیروی نشده است. درپایان جلسه با دعا برای فرج آقا امام زمان (عج) و سلامتی رهبر معظم انقلاب اسلامی خاتمه یافت.

 

مهر ۱۲۱۳۹۳
 

جلسه حلقه های صالحین شهید یحیی زاده وشهید غلامرضا دهقانی بعد از نماز مغرب و عشاء، جمعه شب مورخ ۹۳/۷/۴ در مسجد جامع قلعه فیروزآباد تشکیل شد:

در ابتدا آقای ابوالفضل دهقانی به عنوان سرگروه حلقه های صالحین در رابطه با هفته دفاع مقدس نکاتی بیان نمود و گفت: هفته دفاع مقدس از ایام ا… است و باید برایش ارزش قائل باشیم و آن را گرامی بداریم تا جوانان ما جبهه و جنگ را درک کنند و برای کسانی که در دفاع مقدس به شهادت رسیده اند احترام و ارزش قائل باشند.

سپس با ذکر خطبه ۲۷ نهج البلاغه بیان نمود که مردم زمان ما که از امام پیروی کردند ازمردمان صدر اسلام بالاترند چرا که پیرو و مطیع امام و رهبر خود بودند و توانستند با پیروی از فرماندهی کل قوا دشمن را از خاک کشور بیرون نمایند و دشمنی که بیشتر کشور ها به او کمک می کردند و در جنگ حتی به او نیرو داده بودند به ذلت و خواری بکشانند.

وی از افرادی که در جبهه و جنگ حضور داشتند خواست تا خاطرات آن دوران را برای فرزندان خود بیان نمایند و متذکر شد امروز دشمن خود اظهار کرده که جنگ فیزیکی دیگر موثر نیست و باید از طریق تهاجم فرهنگی کشور مورد هجوم قرارگیرد و در برابر آن دشمنان ، هوشیاری کامل لازم است.

درپایان با دعا جهت سلامتی امام خامنه ای جلسه خاتمه یافت.

شهریور ۲۰۱۳۹۳
 

جلسه حلقه های صالحین این هفته جمعه شب مورخ ۹۳/۶/۷ بعد از نماز مغرب و عشاء، در مسجد جامع قلعه فیروزآباد تشکیل شد:

در این جلسه از حجت الاسلام سید محمد حسین جلال زاده دعوت شده بود که ایشان در ابتدا به مناسیت تولد حضرت فاطمه معصومه(س) و اهمیت زیارت وی سخنانی بیان کرد و بعد در رابطه با سالگرد شهادت دولتمردان رجائی وباهنر در ۸ شهریور ۶۰ مطالبی بیان نمود و از عواملی گفت که باعث شد عده ای افراد از همین مملکت بهترین عزیزان ما را به شهادت برساندند و نیز اشاره ای به گروه فرقان نمود و موضع قاطع امام(ره) را در رابطه ی با آنان بیان کرد و گفت: مشکل اصلی آنها این بود که رهبر آنها یک دین شناس نبوده است .

در ادامه در رابطه با ماهواره که امروزه استفاده از آن معضل بزرگ جامعه است مطالبی بیان نمود و گفت که بعضی از فیلمهایی که در شبکه فارسی زبان پخش می شود ، حتی در کشور های خودشان که ساخته می شود، پخش آنها ممنوع ولی برای کشور های فارسی زبان آزد است و بیان نمود که ۲۵%خلاف در کشور ما به خاطراستفاده از ماهواره است سپس در رابطه با امر معروف و نهی از منکر مطالبی بیان نمود و سفارش کرد سعی نمایید به این واجب عمل کنید که اگر به این واجب عمل شود تمام مشکلات جامعه رفع می شود.

درپایان جلسه با دعا برای فرج آقا امام زمان (عج) و سلامتی رهبر معظم انقلاب اسلامی خاتمه یافت.

2

1

 

3